W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nie przyjmujemy zwierząt a w całym domu panuje zakaz palenia. Cenimy sobie miłą i domową atmosferę dlatego zachowanie ciszy nocnej ze względu na innych gości, czy też używanie kapci jest mile widziane. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w pokojach czy też terenie przylegającym. Samochody można parkować na terenie monitorowanego ale niestrzeżonego parkingu. Do dyspozycji naszych gości jest narciarnia oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów.

Zobowiązani jesteśmy również do pobierania opłaty miejscowej w kwocie 2,50 / dobę za każdą osobę. Zwolnione z niej są tylko dzieci do lat 2 oraz osoby niewidome.

Każdy nasz pokój wyposażony jest w łazienkę z węzłem sanitarnym,  aneks kuchenny, suszarkę do włosów, TV LCD, chłodziarkę i bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Goście otrzymują pościel oraz ręczniki na czas swojego pobytu.

Smaczne domowe obiady oraz śniadania można również zjeść w pobliskich restauracjach – „Chata Izerska”,  „Piąta Pora Roku”, od Uroczyska Starych Sztolni (10min – 15min  pieszo).