W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nie przyjmujemy zwierząt a w całym domu panuje zakaz palenia. Cenimy sobie miłą i domową atmosferę dlatego zachowanie ciszy nocnej ze względu na innych gości, czy też używanie kapci jest mile widziane. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w pokojach czy też terenie przylegającym. Samochody można parkować na terenie monitorowanego ale niestrzeżonego parkingu. Do dyspozycji naszych gości jest narciarnia oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów.

  • pokój dwuosobowy z łazienką: 160 zł. / dobę
  • pokój dwuosobowy z łazienką plus dostawka: 200 zł. / dobę
  • pokój trzyosobowy z łazienką: 240zł / dobę
  • pokój czteroosobowy z łazienką: 280zł / dobę

Zobowiązani jesteśmy również do pobierania opłaty miejscowej w kwocie 2,25 / dobę za każdą osobę. Zwolnione z niej są tylko dzieci do lat 2 oraz osoby niewidome.

Każdy nasz pokój wyposażony jest w łazienkę z węzłem sanitarnym, suszarkę do włosów, TV LCD, chłodziarkę i bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Goście otrzymują pościel oraz ręczniki na czas swojego pobytu.

Istnieje możliwość przygotowywania własnych śniadań na dwóch ogólnodostępnych aneksach kuchennych lub też kuchni, lecz prosimy naszych gości o nie przygotowywanie obiadów czy też obiadokolacji.

Smaczne domowe obiady oraz śniadania można również zjeść w pobliskiej restauracji „Chata Sudecka u Prezesa” ok 700m od Uroczyska Starych Sztolni (7min. pieszo).