W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nie przyjmujemy zwierząt a w całym domu panuje zakaz palenia. Cenimy sobie miłą i domową atmosferę dlatego zachowanie ciszy nocnej ze względu na innych gości, czy też używanie kapci jest mile widziane. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w pokojach czy też terenie przylegającym. Samochody można parkować na terenie monitorowanego ale niestrzeżonego parkingu. Do dyspozycji naszych gości jest narciarnia oraz pomieszczenie do przechowywania rowerów.

  • pokój dwuosobowy z łazienką: 200 zł. / dobę
  • pokój trzyosobowy z łazienką: 280zł / dobę
  • pokój czteroosobowy z łazienką: 320zł / dobę

Zobowiązani jesteśmy również do pobierania opłaty miejscowej w kwocie 2,50 / dobę za każdą osobę. Zwolnione z niej są tylko dzieci do lat 2 oraz osoby niewidome.

Każdy nasz pokój wyposażony jest w łazienkę z węzłem sanitarnym,  aneks kuchenny, suszarkę do włosów, TV LCD, chłodziarkę i bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Goście otrzymują pościel oraz ręczniki na czas swojego pobytu.

Smaczne domowe obiady oraz śniadania można również zjeść w pobliskich restauracjach – „Chata Izerska”,  „Piąta Pora Roku”, od Uroczyska Starych Sztolni (10min – 15min  pieszo).