Rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nie przyjmujemy zwierząt a w całym domu panuje zakaz palenia. Cenimy sobie miłą i domową atmosferę dlatego zachowanie ciszy nocnej ze względu na innych gości czy też używanie kapci jest mile widziane. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w pokojach czy też terenie przylegającym. Samochody można parkować na terenie monitorowanego ale niestrzeżonego parkingu. Zimą nasi goście mają dostęp do narciarni gdzie można wysuszyć ubrania i sprzęt narciarski.

Cennik bez śniadań:
– pokój dwuosobowy z łazienką – łóżko małżeńskie : 160 zł / dobę
– pokój dwuosobowy z łazienką – łóżko małżeńskie i rozkładana dostawka: 200zł / dobę
– pokój trzyosobowy z łazienką – dwa pojedyncze łóżka z możliwością zestawienia i rozkładana kanapa: 240zł / dobę
– pokój czteroosobowy z łazienką – dwa pojedyncze łóżka z możliwością zestawienia i rozkładana kanapa: 280zł / dobę

Każdy nasz pokój wyposażony jest w łazienkę z węzłem sanitarnym, TV LCD, chłodziarkę i bezpłatny dostęp do WiFi. Goście otrzymują pościel oraz ręczniki na czas pobytu.

Istnieje możliwość przygotowywania śniadań na dwóch ogólnodostępnych aneksach kuchennych, bądź grzecznościowo w kuchni.

Zobowiązani jesteśmy również do pobierania opłaty miejscowej w kwocie 2,20 / dobę za każdą osobę. Zwolnione z niej są tylko dzieci do lat 2 oraz osoby niewidome.

Smaczne domowe obiady można zjeść w pobliskiej restauracji „Błękitny paw” ok 450m od Uroczyska starych sztolni po uprzedniej rezerwacji w restauracji.