Uroczysko Starych Sztolni oferuje Państwu również leniwy wypoczynek na miejscu. Co mamy na myśli?

  • Relaks w saunie – nasz obiekt dysponuje sauną zewnętrzną, czyli domkiem saunowym usytuowanym na zboczu naszej działki. Z sauny rozpościera się cudowny widok na naturę i na góry oczywiście. Zimą naszym Gościom proponujemy schładzanie się w sposób naturalny czyli na zewnętrz co daje możliwość nacierania się naturalnym śniegiem a latem prysznicem ogrodowym.
  • Wygrzewanie w balii to jedna z ulubionych atrakcji naszych Gości. Nie ma to jak posiedzieć w ciepłej wodzi z bąbelkami racząc się widokiem na góry, szczególnie kiedy lekko pada śnieg. Takie chwile potrafią rozleniwić każdego.
  • Leżing na leżakach to propozycja dla szczególnie wymagających klientów, którzy marzą o nic nie robieniu. Strefa leżaków znajduje się na południowym stoku co zapewnia nasłonecznienie i widok na góry. Do leżaków proponujemy również lekturę z naszej biblioteczki.
  • Ognisko & grill dla Gości, którzy lubią bardziej biesiadny styl spędzania wieczorów oferujemy wolny dostęp do zapasu drewna na ognisko oraz specjalne miejsce do tego typu atrakcji. Wieczór przy ognisku jest zawsze dobrym pomysłem na spędzenie czasu. Ognisko posiada również funkcję grilla.
  • Tarasówka czyli tzw. kawa widokowa… Prosta przyjemność na ogromnym tarasie. To dobra kawa z ekspresu, którą można samemu przyrządzić gratis oraz cisza spokój i widoki do niej.
  • Na gorszą pogodę – przestronny salon pozwoli Państwu odpocząć również w te gorsze pogodowo dni. W salonie gramofon i płyty winylowe, biblioteczka, gry planszowe oraz pyszna herbata i kawa z ekspresu gratis.
  • A co dla najmłodszych? Duża przestronna łąka do biegania, plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią oraz naturalnie trampolina…, nie będą się nudzić.