O Uroczysku starych sztolni

Uroczysko starych sztolni to nowy obiekt oddany do użytku w 2017 roku, który dysponuje pokojami na wynajem o podwyższonym standardzie porównywalnymi do hotelu ****. Każdy pokój został wyposażony we własną łazienkę z węzłem sanitarnym orasz szereg udogodnień takich jak TV, lodówka czy też nieodpłatny dostęp do sieci WiFi. Naszych gości wyposażamy w ręczniki oraz pościel na czas pobytu. Uroku wnętrzom dodają stylowe meble z litego drewna konserwowane naturalnym woskiem pszczelim co wpływa na nasze zmysły w sposób kojący i niejako pozwala na bliższe obcowanie z pięknem natury.

Z każdego naszego pokoju rozpościera się piękny widok. Budząc się rano możemy od razu cieszyć się pięknem okolicy, a natura tak dba o nas, jak my o nią, odpłacając się częstym widokiem jeleni na pobliskiej łące. Uroczysko to idealne miejsce na kontemplowanie natury i wypoczynek.

Naszych gości zapraszamy również do przestrzeni wspólnej – salonu, gdzie można porozmawiać, pograć w gry planszowe czy też wypić dobrą kawę czy herbatę. Kontakty międzyludzkie to dla nas bardzo istotny aspekt, dlatego salon stworzony jest jako miejsce spotkań, nie ma tu TV, ale można posłuchać muzyki z płyt winylowych czy też radia. Bardzo chcemy, aby nasi goście integrowali się ze sobą budując relacje. Bezpośrednio z salonu można wyjść na nasz największy taras widokowy zabierając ze sobą kawę czy też lekturę. Taras ten jest idealny do wypoczynku w promieniach słońca, gdyż jest usytuowany na południowym stoku.

Samochody parkujemy na dwóch parkingach przyległych do budynku, górnym i dolnym oba są monitorowane ale niestrzeżone.

W okresie zimowym do dyspozycji naszych gości jest również garaż / narciarnia, gdzie można osuszyć i przechować sprzęt narciarski po szaleństwach na stoku.

Goście mają dostęp do dwóch aneksów kuchennych przeznaczonych do przygotowywania śniadań. Wyposażane są one w niezbędne naczynia i sztućce, kuchenkę mikrofalową, płytę indukcyjną oraz zlewozmywak.

Dolne pokoje:

Górne pokoje:

Salon: